Moravský Krumlov zvažuje kvůli zdražování opustit třebíčský vodárenský svazek
Do deseti let mají obyvatelé Moravského Krumlova platit bezmála sto šedesát korun za kubík vody. Vedení města se tomu rozhodlo zabránit.
Měl to být velkolepý lázeňský komplex, místo toho i poletech pozemky v Pasohlávkách zejí prázdnotou. A čínské firmě RiseSun, která měla lázně postavit, hrozí obří sankce.
Náměšť získala významné ocenění. Jak to vnímá starosta města?